Nasza firma specjalizuje się w tynkach gipsowych i cementowo-wapiennych wykonywanych przy pomocy wysokowydajnych agregatów tynkarskich. Mamy na koncie szereg zrealizowanych inwestycji w zakresie tynków maszynowych. Na rynku budowlanym jesteśmy obecni od 2006 r. Posiadamy wiele brygad tynkarskich, a nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, co umożliwia nam podjęcie prac zarówno na małych, jak i dużych obiektach w Polsce i za granicą.

Posiadamy referencje oraz kompetencje zdobyte u największych firm budowlanych. W trakcie realizowania inwestycji ściśle trzymamy się norm ustanowionych przez Polski Komitet Normalizacyjny. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Dzięki temu możemy działać bardzo sprawnie, gwarantując wysoką jakość przeprowadzonych działań. Nasi pracownicy są doskonale wykwalifikowani i stale poszerzają swoją wiedzę. To właśnie dlatego potrafią dobrać odpowiedni wariant tynku do warunków panujących w danym wnętrzu, a także właściwie przygotować powierzchnię, by zwiększyć przyczepność kładzionych warstw. Działamy nawet zimą – stosujemy urządzenia pozwalające na zachowanie wysokiej temperatury we wnętrzu.
Pracujemy głównie we wnętrzach budynków, wykańczając je z zachowaniem precyzji i dbałości o najmniejsze detale. Działamy m.in. w przypadku budownictwa wielorodzinnego, usługowego czy jednorodzinnego. Wykańczamy również hale przemysłowe i podobne konstrukcje, aplikując tynki wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. Dbamy o to, by gotowa powierzchnia była idealnie równa. Współpracujemy z marką KREISEL, dostarczając wysokiej jakości tynki.

Działamy zwłaszcza na terenie Gliwic, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i w okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy dojechać także do innych miejscowości. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić nam szczegóły dotyczące danego obiektu i własnych potrzeb. Zapraszamy do współpracy!