Tynki maszynowe to świetny wybór dla osób, którym zależy na czasie i równomiernej powierzchni ścian. Tworzy się je z wykorzystaniem specjalnej, gotowej mieszanki tynkarskiej oraz wody. Nakładanie tynków wymaga użycia agregatów tynkarskich – dotyczy to zarówno ścian, jak i sufitów.

Mieszanka trafia bezpośrednio do agregatu, gdzie jest ona dokładnie łączona z wodą. Dzięki temu można uzyskać jednolitą konsystencję, pozwalającą na łatwe nałożenie na ściany. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia szybkie zmieszanie wszystkich składników. Służy on do nakładania różnych rodzajów tynków, w tym:

  • gipsowego lekkiego – np. Kreisel 651 L,
  • gipsowego twardego – np. Kreisel 651 T,
  • cementowo-wapiennego – np. Kreisel 561L.

Dlaczego warto postawić na tynki maszynowe?

Korzystanie z tynków maszynowych pozwala na zaoszczędzenie czasu oraz zwiększenie wydajności pracy. Ma to ogromne znaczenie w miejscach, gdzie powierzchnia ścian jest dość duża. Nałożenie takich tynków trwa nawet 3-4 razy szybciej niż skorzystanie z tradycyjnych metod. Obecnie taki sposób wykańczania ścian cieszy się ogromną popularnością.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Stawiamy na zastosowanie wysokiej jakości materiałów, zarówno jeśli chodzi o tynki, jak i pozostałe elementy. Pracujemy m.in. na terenie Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Gliwic oraz Sosnowca. Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązanie do Państwa inwestycji.