Zajmujemy się profesjonalnym wykańczaniem wnętrz. Przed położeniem farby konieczne jest zaaplikowanie tynku – na rynku znaleźć można różne warianty takich mieszanek, różniące się od siebie głównie właściwościami, a także możliwością zastosowania na danej powierzchni. Jako profesjonaliści orientujemy się w dokładnej specyfikacji poszczególnych produktów, dlatego możemy dopasować najlepszy do danego zastosowania. Przygotowujemy ściany do tynkowania oraz kładziemy warstwę wybranego tynku.

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Obejmuje następujące rodzaje tynków:

  • maszynowe,
  • gipsowe,
  • cementowo-wapienne.

Działamy w różnych budynkach, zarówno prywatnych, jak i zajmowanych przez firmy czy instytucje państwowe. Dbamy o precyzję wykończenia ścian i sufitów. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na odpowiednie połączenie składników mieszanki. Możemy również zaaplikować ją w krótkim czasie, gwarantując doskonałą wydajność prowadzonych prac.

Zapraszamy do współpracy klientów z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej i Gliwic. Działamy również w okolicznych miastach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego tak ważne jest przedstawienie nam swoich dokładnych potrzeb oraz specyfiki danego budynku.

Tynki maszynowe – Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza i Gliwice

Tynki maszynowe to nowoczesna metoda wykańczania ścian i sufitów. Przygotowana mieszanka trafia do specjalnych pistoletów, pozwalających na znacznie szybkie zaaplikowanie i stworzenie gładkiej powierzchni.

tynki cementowo-wapienne dąbrowa górnicza

Tynki gipsowe

Są to tynki wykonywane techniką jednowarstwową nakładane specjalnym agregatem tynkarskim. Dzięki temu uzyskuje się gotową idealnie gładką i równą powierzchnię bez konieczności wygładzania jej przed malowaniem.

tynki cementowo-wapienne dąbrowa górnicza

Tynku cementowo-wapienne – Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice

Tynki cementowo-wapienne mogą być ostatecznym wykończeniem powierzchni lub stanowić podłoże pod gładzie gipsowe, tynki mineralne lub akrylowe.